1. Anasayfa
 2. ANA SAYFA

15 TATİL EĞİTİM KAMPI 2. GÜN ETKİNLİKLERİ


0

Merhabalar..!

Tatil programımıza gösterdiğiniz ilgi için hepinize teşekkür ederiz. Çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmeye çalışan velilerimizin sayısının artması bizi çok memnun ve mutlu etmektedir ve çalışmalarımızda bizi motive etmektedir. İyi ki varsınız ;)

Gelelim programımıza. Biz 1. gün programında çok eğlendik. Program 5,6,7 yaş için hazırlandığı için 4-4,5 yaş çocuklarında biraz sıkılmalar olduğunun farkındayız. Zaten başta söylemiştik; lütfen programı çocuğunuzun ilgi, istek ve dikkat sürelerini düşünerek değiştirin, diye. Önemini bir kez daha hatırlatmış olalım. Kutup ayısı etkinliğimizin çizgilerini çalışma kalemi ile birleştirdikten sonra sulu boya kullandık. Rüya Okulu’nun Kutup Ayısı Nasıl Çizilir? videosu ile de kutup ayısı çizmeyi öğrendik.. En azından denedik :)

Bugün için de güzel bir programımız var. Hadi başlasın KAMPIMIZ. “Anne kamp için çadır lazım ama bu nasıl kamp?” gibi sorulara muhatap oluyorsanız da çocuğunuzun özel sorular sorduğunu düşünerek keyiflenin :)

15 tatil programı
okul öncesi 15 tatil programı

İlmihal – Adab-ı Muaşeret- Dua kısmı belk bazı arkadaşlarımızın hoşuna gitmemiş olabilir. Dileyen bu kısmı uygulamaya almayabilir. Dua etmenin insan psikolojisi üzerindeki etkileri üzerine yapılan bilimsel çalışmaları inceleyerek kararlarını verebilirler. Konular ve kelimeler çocukların yaşlarına uygun olarak seçilmeye gayret ediliyor. Yine de eleştirileriniz olursa dinlemeye ve kendimizi güncellemeye hazırız. Neyse devam :)

DOĞRU İNSAN OL ŞARKISI İÇİN TIKLAYIN :)

DENEY İÇİN KALIP İSTEYENLER HADİ BUYURUN TIKLAYIN :)

 

 

EĞİTİCİ VİDEO: DUYU ORGANLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN :)

EĞİTİCİ VİDEO: AYAKTA SU İÇMEMELİYİZ İÇİN TIKLAYIN :)

 

 

KİVİ KUŞU

Kivi Kuşu Puzzle

KİVİ KUŞU

Okumaya Devam Et
TEPKİNİZ
 • 16
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 2
  sevd_m
  SEVDİM
 • 3
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 6
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir