1. Anasayfa
 2. ANNELER GÜNÜ

ANNELER GÜNÜ HEDİYE PAKETİ


0

Anneler günü hediye paketi etkinliği ile çocuklarımız hem annelerine güzel bir hediye vermiş, hemde eğlenceli bir etkinlik yapmış olacaklar. Okul öncesi anneler günü etkinliğimizde çocuklarımız küçük motor becerilerini geliştirecek, hayal güçleri ile çizimler yapacaklar.

Genellikle beceri kazandırma ve geliştirmeye yönelik çalışmaların yer aldığı okul öncesi dönem eğitiminin temel ve ayrılmaz parçalarından birisi de boyama sayfalarıdır. Boyama sayfaları çocukların el becerilerini geliştirmekle kalmaz aynı zamanda el-göz koordinasyonu gelişimini sağlar. Renkleri öğrenmesi gibi konuları da eğlenceli vakit geçirerek yapmasını sağlar.
Boyama sayfalarının çocuklara faydalı olabilmesinin en önemli püf noktası çocukların o sayfaları sıkılmadan, eğlenerek boyamalarından geçer. Bu sebeple de kirtkirtla.com ekibi olarak çocuklarınızın sıkılmadan severek boyayacağı Anneler Günü boyama sayfalarını sizler için hazırladık.

Bu sayfada kendisine yer bulan Belirli Gün ve Haftalarmız Anneler Günü. Çocuklarınız bu boyama sayfaları sayesinde hem Belirli Gün ve Haftaları ve onların isimlerini öğrenecek, hem de seve seve el becerilerini geliştirecek.

www.kirtkirtla.com internet sitesinin kurulma amaçlarının başında okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların eğitimlerine Anneler Günü de bulunmak gelmektedir. Bir okul öncesi eğitim kurumunda öğrenim gören çocuklar bu kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Anne ve babalar web sitemizde yer alan Anneler Günü boyama sayfalarının çıktılarını alıp çocuklarına ulaştırabilirler. Onlar da çocuklarını diğer çocuklardan geri kalmamasını ve kendilerini geliştirmelerini sağlayabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken çocuğunuzun çocuğunuzun sevdiği çizgi filmlerin boyama sayfalarını bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirmek ve çıktısını almaktır.

Artık okul öncesi eğitim kaynakları için hem paranızı, hem de zamanınızı fazla fazla harcamanıza gerek yok, biz sizin için gerekeni yaptık. Anneler Günü boyama sayfalarını indirmek için Resmi indirmek için resim üzerinde sağ tıklayın ve resmi farklı kaydet deyin, Tüm yapmanız gereken bu…

TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir