İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ANA SAYFA
  3. Boyama Sayfası – At ve Denizatı

Boyama Sayfası – At ve Denizatı


Çocukların hayal dünyalarındaki olayları etkinliğe dönüştürmeyi çok seviyorum. Çünkü hayata onların gözünden bakabilmek oldukça önemlidir. Hani Picasso’nun şu meşhur sözünü duymuşsunuzdur: Rafael gibi resim yapmak dört yılımı aldı, bir çocuk gibi resim yapmaksa bütün ömrümü.

Evet, etkinlik  hazırlayabilirsiniz, resim yapabilirsiniz ama hayata onlar gibi bakamadıktan sonra pek de önemi olmuyor. 

Benim oğlum bazı deniz canlılarının karada yaşayan hayvanlarla aynı isimde olmasını çok seviyor. Bu konuda sürekli heyecan içinde araştırma yapıyor. Onun sayesinde ben de bilmediğim pek çok hayvanı öğrenmiş oluyorum. 

Bu güzel araştırmayı da basit bir etkinliğe dönüştürmek onu çok mutlu etti. Çalışmalarımız boyama sayfası gibi görünüyor olsa da eminim kıymetli meslektaşlarım hayal dünyaları ve üretici zekaları ile bu etkinliği geliştireceklerdir.

Bu sayfada AT ve DENİZATI var.

Aralarındaki isimdaşlık ile belki farkındalık oluşturacak ve minikleri aaştırma sürecine ulaştıracaktır. Zaten amacımı çocukları hayata hazırlarken onların araştırmacı ruha sahip olmaları değil midir?

Hadi bakalım, gelsin etkinlik :)

at ve denizatı boyama sayfası
okul öncesi- boyama sayfası örnekleri- AT VE DENİZATI

Yorum Yap

Yorum Yap