1. Anasayfa
 2. MOTOR GELİŞİM

ÇİZGİ ÇALIŞMASI-2


0

ÇİZGİ ÇALIŞMASI

          Bu çizgi çalışmaları okul öncesi eğitim tüm yaş grupları için idealdir. Bu yaş çocuklar için önerilir. Bu çalışmalar yazmaya başlangıç olarak oldukça idealdir.

          Çizgi çalışmaları eğitimin başlangıç ve temel çalışmalarıdır. Her şey çizgi ile başlar. Hem okul öncesi eğitimde, hem de ilköğretim eğitiminde çizgi çalışmaları oldukça önemlidir ve başlangıçtır.

          Okul öncesi eğitimin 2 yaş gruplarından başlayarak ilköğretim 1. Sınıfa kadar yaş ve sınıf özelliklerine bakılarak hazırlanan birçok çizgi çalışması mevcuttur. Bu çalışmalar ile çocuklar birçok özelliklerini geliştirir ve kendilerini yetiştirir.

          Okul Öncesi eğitimin ilk yıllarında çizgi çalışmaları çocukların kalem tutmayı öğrenmeler. Parmak kaslarını geliştirmeleri amacıyla kullanılmaya başlamaktadır. İlerleyen yıllarda motor becerilerinin ve kontrollerinin gelişmesi için kullanılan çizgi çalışmaları ilköğretimin başlaması ile de okuma yazmaya hazırlık çalışmaları olarak kullanılmaktadır.

ÇİZGİ ÇALIŞMALARINDA ZENGİN KAYNAK

www.kirtkirla.com eğitim ailesi olarak birçok farklı özelliklerde çocukların gelişimlerine katkıda bulunacaktır. Onların eğitimlerini destekleyecek çizgi çalışmaları hazırladık ve sizler için bu çalışmalarımızı www.kirtkirla.com internet sitemizde paylaştık. Hem okul öncesi öğretmenler hem de ilköğretim öğretmenleri ek bir kaynak olarak kullanabilecekler. Bu çizgi çalışmalarını bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirler ve öğrencilerinin gelişimlerine katkıda bulunabilirler.

www.kirtkirla.com internet sitesinin kurulma amaçlarının başında okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak gelmektedir. Zira bir okul öncesi eğitim kurumunda öğrenin gören çocuklar bu kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Anne ve babalar web sitemizde yer alan çizgi çalışmalarının çıktılarını alıp çocuklarına ulaştırabilirler. Onlar da çocuklarını diğer çocuklardan geri kalmamasını ve kendini geliştirmelerini sağlayabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken çocuğunuzun yaşına ve gelişim durumuna uygun çalışmaları bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirmek ve çıktısını almaktır.

          Artık okul öncesi eğitim kaynakları için hem paranızı, hem de zamanınızı fazla fazla harcamanıza gerek yok, biz sizin için gerekeni yaptık. Resmin üzerinde sağ tıklatın ve resmi farklı kaydet deyin. Tüm yapmanız gereken bu…

 

okul öncesi, çizgi, çizgi çalışması,bedava, free. indir, çizgi çalışması indir, çizgi çalışması çeşitleri, çocuklar için çizgi çalışması, basit, kolay, temel çizgi çalışmaları. yaş çizgi çalışması, cizgi, düz çizgi çalışması, eğik çizgi çalışması, çizgi çalışma örnekleri. çizgi örnekleri, okul öncesi çizgi çalışmaları, 1. sınıf çizgi çalışması. yazmaya başlangıç çizgi çalışması, için çizgi örnekleri,

 

TEPKİNİZ
 • 2
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 1
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir