1. Anasayfa
 2. ANA SAYFA

DİNOZOR NUMARA BOYAMA


0

Çocuklar İçin Çalışma Sayfaları

Aşağıdaki küçük resimlere tıklayarak ücretsiz çalışma sayfalarını görebilir veya tüm ücretsiz basıla bilirlerimizi görmek için diğer sayfalar devam edebilirsiniz.

Kaydetmek için resmin üzerine sağ tıklayarak, farklı kaydetten bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Telefondan bağlanıyorsanız. Resmin üzerine uzun basarak resmi indir diyebilirsiniz yada ekran resmi alarak da kayıt edebilirsiniz.

Pdf formatı yazan yazının üzerine tıklayarak bu sayfada ki tüm çalışma sayfalarını indirebilirsiniz.

Numaraya göre bu dinozor rengiyle sayı tanıma pratiği yapmanın keyfini çıkarın . Sayıya göre renklendirilen bu  dinozor , yürümeye başlayan çocuk, okul öncesi, anaokulu ve anaokulu çağındaki çocukların el kaslarını güçlendirirken ve eğlenirken sayıları 20’ye kadar pratik etmeleri için eğlenceli bir yoldur. Rakamlarla renklendirilen bu dinozorlar  , bir dinozor temasına harika bir ektir veya okul öncesi çocuklar için uygulamalı bir  matematik etkinliği olarak . Basılabilir sayıya göre renkli pdf dosyasını indirin  ve oynamaya ve öğrenmeye hazırsınız!

 

Sayıya Göre Dinozor Rengi

Çocuklar sadece sayı çalışma sayfalarına göre rengi severler ve bu harika çünkü onlar aslında harika bir okul öncesi çalışma sayfasıdır! Numaraya göre renklendirilen bu dinozorlar , yeni yürümeye başlayan çocukların, okul öncesi çocukların ve anaokulu öğrencilerinin çocukların en sevdiği temalardan biriyle numara tanıma alıştırmaları yapmalarına yardımcı olmak için süper sevimli! Bu  ücretsiz basılabilir dinozor boyama sayfaları , bir matematik merkezi veya okul öncesi çocuklar için matematik çalışma sayfaları için mükemmeldir. Ebeveyn, öğretmen veya evde eğitim gören biri olun – öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için bu kullanışlı, hazırlık gerektirmeyen dinozor çalışma sayfalarına  bayılacaksınız  ! Bu rengi çocuklar için sayıya göre kullanın evde veya sınıfta bir matematik merkezinde. Bu aktivite sayfalarını nasıl kullanmayı seçerseniz seçin – çocuklar öğrenirken eğlenecek!

 

Sayıya göre renk dinozor

Kullanım şartlarının altındaki gönderinin altına kaydırarak başlayın ve >> İndir << yazan metin bağlantısını tıklayın. Dinozor printables  Eğer Freebie kaydetmek ve şablon yazdırmak için pdf dosyası yeni bir pencerede açılacaktır.

 

  

Sayıya göre dinozor rengi

Çocuklar, okul öncesi ve anaokulu çağındaki çocuklar için bu ücretsiz dinozor boyama sayfaları ile numara tanıma pratiği yaparak eğlenecekler. Ücretsiz indirmeye dahil olan 5 sayfalık dinozor basıla bilirlerinin çoğunu yazdırın.

Sayıya göre renk Basılabilirler

Sayıya göre bu  dinozor rengi, çocukların sayı tanıma uygulamalarına yardımcı olurken, bu ücretsiz renkli çalışma sayfalarında bir dinozor resmini ortaya çıkarır. Çocuklar, her bir resmin hangi numarayla renklendirilmesi gerektiğini bulmak için sayfanın üst kısmındaki koda bakacaklar. Daha sonra çocuklar, dinozor resmini tamamlayana kadar her noktayı bu numarayla renklendirecekler.

 

Dinozor yazdırılabilir çalışma sayfaları

Bir dinozor temasıyla öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için başka eğlenceli, ücretsiz dinozor

yazdırılabilir çalışma sayfaları

arıyorsanız, şu kaynakları seveceksiniz:

Dinozor uzaktan eğitim planı arıyorsan tıkla- dinozor günlük plan

Dinozor boyama sayfası arıyorsan dinozor boyama  bakabilirsin.

Dinozor fosili bulma oyunu ,bu oyunun görsellerine bakmak istersen  dinozor fosili oyunu  tıklayarak  ulaşabilirsin.

Buzuldaki dinozorları merak ediyorsan bu oyun tam sana göre bakmak istersen  buzuldaki dinozorlar                       tıklayarak ulaşabilirsin.

  

 

 

a

 

PDF FORMATINDA YAZDIRILABİLİR TÜM NUMARAYA GÖRE DİNOZOR BOYAMA ÇALIŞMA SAYFALARINI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

                                               ^^yazdırılabilir numara boyama indir^^ 

 

 

 

 

BU ÇALIŞMA SAYFALARI İNGİLİZCEDEN ÇEVİRİ OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

ETKİNLİĞİN ORJİNALLLERİNİ GÖRMEK İÇİN BU SAYFAYA BAKINIZ.

https://www.kindergartenworksheetsandgames.com/2019/06/free-dinosaur-color-by-number.html

 

 

TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir
renk_çemberi_kırtkırtla