1. Anasayfa
 2. ÜST PANEL

GELİŞİM DOSYASI


0

GELİŞİM DOSYASI 

 

BİR DÖNEM DAHA BİTTİ SIRA GELDİ GELİŞİM RAPORLARIMIZI HAZIRLAMAYA. NASIL BİR DOSYA HAZIRLASAM DİYE DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA KOLAY BİR ÖRNEK . HEM GELİŞİM RAPORU İÇİN KULLANA BİLECEĞİMİZ HEMDE BAŞKA ZAMANLARDA DOSYA OLARAK KULLANA BİLECEĞİMİZ SADE BİR  DOSYA ÖRNEĞİ.

GELİŞİM DOSYASI ÖRNEĞİ
GELİŞİM DOSYASI ÖRNEĞİ

GEREKLİ MALZEMELER  

RENKLİ FON KARTONLARI

RENKLİ EVA

KURDELA 

ŞEKİLLİ EVA

YAPIŞTIRICI

HAZIRLANIŞI

FON KARTONUNU İKİYE BÖLÜYORUZ. YARIM FON KARTONUNU A4 KAĞIDI SIĞACAK ŞEKİLDE ALTTA İKİ PARÇA EN ÜSTÜNDE DE KALAN KISIM KAPAK OLACAK ŞEKİLDE KATLAYIN.DOSYANIN ÜSTÜNE ÇOCUĞUN İSMİNİ YAZACAK BİR ŞEKİL OVAL BİR ŞEKİL KESİP ŞEKİLDE Kİ GİBİ YAPIŞTIRIYORUZ. ZARFIN KAPAK KISMINI KALP ŞEKLİNİ YAPIŞTIRIYORUZ. YANDAN DA BİR KURDALE İLE BAĞLIYORUZ ,İŞTE BU KADAR ;)

 

 

GELİŞİM DOSYASI ÖRNEĞİ

LEYLEKLİ KARDAN ADAM ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYIN ;)

KARDAN ADAMLI GELİŞİM DOSYASI ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYIN ;)

 

 

 

 

 

GEREKLİ MALZEME

YARIM FON KARTONU

BEYAZ EVA

TURUNCU EVA

SİYAH EVA

RENKLİ PONPONLAR

RENKLİ KURDELELER

İSİM VE KISA BİR ARA ETİKET KALIPLARI

HAZIRLANIŞI

YARIM KARTONU ORTADAN İKİYE KATLIYORUZ.ÜSTÜNE BEYAZ EVA YAPIŞTIRIYORUZ. TURUNCU EVAYA HAVUÇ ŞEKLİ ÇİZİP KESİYORUZ.SİYAH EVALARDAN DA MİNİK DAİRELER KESİYORUZ. GÖZÜ VE AĞZI İÇİN.KESTİĞİMİZ KALIPLARI BEYAZ EVANIN ÜSTÜNE YAPIŞTIRIYORUZ.RENKLİ PONPONLAR DAN KARDAN ADAMIN DÜĞMELERİNİ YAPIYORUZ.  KURDELE İLE ATKISINI YAPIYORUZ.

FON KARTONUNUN KATLANMIŞ KISMINDAN DELGEÇLE DELİK AÇIYORUZ. BU DELİKLERDEN KURDELAYI GEÇİRİYORUZ. İSİM VE KISA BİR ARA ETİKETLERİNİ KALIPTAN KESİP ÇIKARTIYORUZ.BİR EVANIN ÜSTÜNE YAPIŞTIRIYORUZ.BU ETİLETİ KURDELENİN UCUNA BAĞLIYORUZ. DOSYAMIZ HAZIR.    

 

TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir
DOĞA GÜNLÜĞÜ OKUL DIŞARIDA ETKİNLİKLERİ