İlginizi Çekebilir
çak bir etkinlik
  1. Ana Sayfa
  2. ETKİNLİKLER
  3. HAFTANIN ANİMASYONU TROLLER

HAFTANIN ANİMASYONU TROLLER


TROLLS

Bu haftanın animasyonu Troller. Biz ebeveynler küçükken ,düyada bir trol bebek fırtınası vardı, hatırlar mısınız? Şimdi onların animasyonunu çekmişler ,Şirinler tadında. Bu küçük tatlı mutlu troller ,Şirinler gibi gizli bir köyde yaşıyorlar, bu filmde Gargamel yok ama Gargamel gibi sürekli onları yakalamaya çalışan Bergenler var.

Troller şarkılar söyleyip,mütamadiyen dans edip coşan musmutlu ve sihirli yaratıklar. Azılı düşmanları Bergenler hayatta sadece trol yerlerse mutlu olabileceklerini sanıyorlar. Bergenlerin bir kaç trolü yakalamasıyla macera başlıyor. Ama filmin konusu mutluluk olunca, filmi izlerken antidepresan almış gibi oluyorsunuz. Hani mutluluğun animasyonunu yapmışlar desek, cuk oturur.

Çocuklar açısından da, film muhteşem bir görsel şölen sunsa bile gözü hiç yormuyor. Böyle keçeden yapılmış yumuş yumuş bir dünya hissi veriyor. Zaten filmin ana karakteri Pappy’nin, sürekli her şeyi anlatırken keçeden yapılma scrapbook kullanması masalsı bir keyif yaşatıyor. Filmi izledikten sonra şarkılarını, sonradan açıp dinleme ihtiyacı hissedebilirsiniz;)

Konusu itibariyle de, öyle alalede bir animasyon değil, mizahla birlikte harmanlanmış güzel mesajlar içeriyor. 

Buarada bizim ailecek en sevdiğimiz animasyon .

https://www.kirtkirtla.com/haftanin-animasyonu/

Yorum Yap

Yorum Yap