1. Anasayfa
 2. ANA SAYFA

KIRTKIRTLA AİLESİ HAFTA SONU ETKİNLİĞİ


0
kırtkırtla ailesi
Okul öncesi- Hafta sonu aile etkinliği- sonbahar- yapraktan etkinlik
KIRTKIRTLA AİLESİ
Okul öncesi- Hafta sonu aile etkinliği- sonbahar- yapraktan etkinlik

 

Siz de ailece yaptığınız etkinlikleri bizimle paylaşır mısınız? Gönderdiğiniz etkinliklerden bir video yapıp, yayınlayacağız. İletişim : kirtkirtla@gmail.com

 

TİLKİ İLE LEYLEK MASALI İÇİN TIKLAYIN :)

 

 

 

BAY KIRTKIRTLA : Bu hafta sonu çocuklarımızla sonbaharın tadını çıkaracağız. Ağaçtan dökülen yaprakların üzerinde yürüyüp, yaprak seslerini dinleyeceğiz. Yapraklarla doyasıya oynayacağız. Annemiz kirlenmemizden çok hoşlanmıyor ama bugün onu da kirlenmeye davet edip, çılgınlar gibi eğleneceğiz. YAŞASIIIIINNNN!

BAYAN KIRTKIRTLA: Tamam çıkalım dışarıya. Gezelim.. Yapraklarla oynayalım. Ben de çok seviyorum sonbahardaki yaprakların arasında dolaşmayı ama kirlenmeden yapsak şu işi olmaz mı? “Olmaaaazzz!” diye çığlık atıyorlar. Ah bu çocuklar. Tamam tamam bugün için kirlenelim. Ne yapalım eve dönünce hemen banyayo girer yıkanırız. Tabi bir şartla! Yapraklardan çok kuru olmayanları toplayıp eve getireceğiz. Hep birlikte onlardan yeni şekiller oluşturacağız. Ben hayvan arkadaşlarımdan bazılarının resmini yapmayı planlıyorum. Mesela tilkiyi. En son bana tabakta çorba ikram edince ben de ona tas kebabıyla karşılık vermiştim. Gönül koymuş olabilir bana. Bu yapacağım resmi ona hediye ederek, gönlünü alabilirim. Resmimin adını da “Barış Resmi” koyarım. Harikaaa!

Okumaya Devam Et
TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir
NEŞELİ TABAKLAR,KAHVALTILIK YUMURTA TABAĞI