1. Anasayfa
 2. ÜST PANEL

SAYI ÇALIŞMALARI

Bu sayfada çocukların sayıları öğrenmeleri için hazırlanmış sayı çizgi çalışma sayfalarımızı bulabilirsiniz.


0

Bu sayfada çocukların sayıları öğrenmeleri için hazırlanmış sayı çizgi çalışma sayfalarımızı bulabilirsiniz. Bu alıştırmadan sonra çocuklarınız hem çizgi çalışması yaparak el beceri ve el kaslarını geliştirecek hemde sayıları ve onları onları yazmayı öğreneceklerdir. Ne kadar çok egzersiz yaparlar ise okadar iyi öğrenecek olan çocuklarınız için yüzlerce sayı egzersizi hazırladık ve sizler için bunları paylaştık.

Sayılar çizgi çalışma sayfaları okul öncesi 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş ve ilk öğretim 1. sınıflar için uygun olup onların bilgi ve becerilerine göre kolaydan zora bir çok formatta hazırlanmıştır ve size sadece çocuğunuzun bilgi ve gelişimine göre uygun olanı seçmek kalmıştır.
www.kirtkirtla.com eğitim ailesi olarak birçok farklı özelliklerde çocukların gelişimlerine katkıda bulunacak ve onların eğitimlerini destekleyecek çizgi çalışmaları hazırladık ve sizler için bu çalışmalarımızı www.kirtkirtla.com internet sitemizde paylaştık. Hem okul öncesi öğretmenlerinin hem de ilköğretim öğretmenlerinin ek bir kaynak olarak kullanabileceği bu çizgi çalışmalarını bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirler ve öğrencilerinin gelişimlerine katkıda bulunabilirler.

www.kirtkirtla.com internet sitesinin kurulma amaçlarının başında okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak gelmektedir, zira bir okul öncesi eğitim kurumunda öğrenin gören çocuklar bu kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Anne ve babalar web sitemizde yer alan çizgi çalışmalarının çıktılarını alıp çocuklarına ulaştırabilirler ise onlar da çocuklarını diğer çocuklardan geri kalmamasını ve kendini geliştirmelerini sağlayabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken çocuğunuzun yaşına ve gelişim durumuna uygun çalışmaları bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirmek ve çıktısını almaktır.

Artık okul öncesi eğitim kaynakları için hem paranızı, hem de zamanınızı fazla fazla harcamanıza gerek yok, biz sizin için gerekeni yaptık. Resim üzerinde sağ tıklatın ve resmi farklı kaydet deyin, Tüm yapmanız gereken bu…

Okumaya Devam Et
TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir