0

Okul öncesi sayı çalışmaları ilkokula hazırlık aşamasında çocuklarımız için bir ilk adımdır. Okul öncesi dönemde yapılan çalışmalar ileri ki yıllarda çocuklarımızın akademik başarılarına büyük katkı sağlayacaktır.

 

Sayılar okul öncesi çocuklarınızın ömürlerinin sonuna kadar kullanacakları ve kullanmak zorunda oldukları kavramlardır. Bu kavram beyin gelişiminin en hızlı olduğu okul öncesi dönemde iyi öğrenilirse ilerleyen eğitim hatayı boyunca rahat ederler. Sayıları çizliler yardımı ile öğreten bu çalışma sayfaları çocuklarınızın el becerilerini de geliştirecek ve sayı yazmaları konusunda onlara yol gösterecektir.

 

Okul öncesi döneme uygun çalışma sayfaları mevcut olup çocuğunuzun yaşına uygun olanını seçip yazdırabilirsiniz. Tüm çizgi çalışma sayfaları A4 kağıdı boyutuna ayarlanmış durumdadır, resimleri bilgisayarınıza kaydedip yazdır demeniz yeterlidir.

 

kirtkirtla.com web sitemizde bu ve benzeri okul öncesi yüzlerce etkinliğimizi sitemizden indirebilirsiniz. Bu etkinliklerle okul öncesi dönem çocuklarımızla eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilirsiniz.

 

Çocuğunuzun el becerileri ve zeka seviyeleri gelişimine katkıda bulunmak ve onların iyi vakit geçirmesini sağlamak istiyorsanız sizlerde bu sayfaları yazdırabilirsiniz. Bu sayede okul öncesi dönem küçük kas becerileri noktasında da önemli katkıda bulunmuş olursunuz.

 

Okul öncesi, okul öncesi etkinlik, okul öncesi çizgi çalışması, çizgi çalışması, sayı çalışması, okul öncesi sayı çalışması. Okul öncesi, okul öncesi etkinlik, okul öncesi çizgi çalışması, çizgi çalışması, sayı çalışması, okul öncesi sayı çalışması.

 

 

 

TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir