1. Ana Sayfa
  2. ANA SAYFA

TOPLAMA OYUNU 2


0

Toplama oyunu 3 etkinliğini PDF olarak BURADAN indirebilirsiniz.

Toplama oyunu 4 etkinliğini PDF olarak BURADAN indirebilirsiniz.

TOPLAMA OYUNU ETKİNLİĞİ

Toplama oyunu etkinliği ile çocuklarımız toplamları 20 eden 3 sayıyı bulmaya çalışacaklar. Bu oyunda çocuklarımızın hem toplama becerileri gelişecek hem de dikkatleri güçlenecek. Ayrıca farklı etkinliklerle sıkılmadan çalışma yapılmış olacak. Etkinliği dilerseniz görsel olarak dilerseniz PDF olarak indirebilirsiniz.

Bu etkinlik 1. sınıf düzeyi veya ileri sınıflarda matematikte toplama işleminde zorlanan öğrenciler için uygundur. Gerek okulda öğretmenlerimiz gerekse evde velilerimiz çıktı alarak bu etkinliği yaptırabilirler.

Çalışmanın öğrenmede, tekrarın pekiştirmede ve unutmamada ne karar önemli olduğu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle farklı etkinlikler ve bol tekrar çocuklarımızın akademik başarısında çok önemli rol almaktadır. Bunun önemini bildiğimiz için hazırladığımız ücretsiz içeriklerle çocuklarımıza destek olmaya gayret gösteriyoruz.

İlkokul düzeyinde yeni etkinliklerimiz devam edecek. İstediğiniz etkinlikler varsa yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemizde okul öncesi ilkokul ve bilsem için onlarca etkinliğe ulaşabilirsiniz.

İyi etkinlikler.

TEPKİNİZ
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap