1. Anasayfa
 2. ANA SAYFA

Yaşasın Sonbahar Geldi! Uçurtma Ucuracağım…


0

 

 

Sonbahar benim en sevdiğim mevsimdir. Hemen melankolik bir yapıya sahipmiş, gibi bir düşünceye kapılmayın. Sonbahar bana huzur veren renk ve seslerle doludur. Yaprakların hışırtısı, rüzgarın uğultusu, ağaçların kırmızı ve sarı renkle buluşarak turuncuya boyanması, gökyüzünün bir mavi bir gri bir sarı oluşu… Bu mevsimde yağmuru izlemek de ayrı güzellikte. Belki ıslanmak çok güzel değildir 😊

Sonbahar çalışmaları yaparken hayalimde Bulut’un üstüne uzanmış uçurtma uçuran bir çocuk vardı. Resmi kendi hayalimle boyadım ama belki çocuklar daha farklı tasarım yapar diyerek üst kısımdaki bulutları yapmadım. Cocuklara, şunu boya, yönergesi söylemektense, istediğin gibi tamamlayabilirsin, demek daha uygundur. Sınırlı boyamalar hayal dünyalarının gelişmesine engel olmaktadır . Bu yüzden sınırlı boyama sevmesem de bazı zamanlarda vazgeçilmez oluyorlar. Bu durumlarda da araya serbest boyama kısımları eklenerek sınırlı boyamanın da faydalı kısmını kullanabiliriz. 🤜🤛

🎨🖌️🖍️🎨🖌️🖍️🎨🖌️🖍️🎨🖌️🖍️🎨🖌️🖍️

Etkinlik kalıbını indiremeyen arkadaşlardan sürekli mesajlar alıyoruz. Bu konuya da hemen değinmek istiyorum.

📢Eğer bilgisayarınızdan görüyorsanız siteye , istediğiniz görselin üzerinde sağ tuş tıklayın. Çıkan seçeneklerden de ‘FARKLI KAYDET’ seçeneğini tıklayarak görseli bilgisayarınıza kaydedin.

💻🖥️💻🖥️

📢Tablet ya da telefona kaydetmek istiyorsanız, görselin üzerine biraz uzun dokunun. Karşınıza seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklerden ‘RESMİ İNDİR’ butonunu tıklayarak görseli kaydetmiş olacaksınız.

📱📲📱📲

Bunları denediniz ama yine de indiremiyorsunuz. 👈👈👈 Bu durumda da sosyal medya aracılığıyla lütfen bilgi verin. Ekip arkadaşlarımla birlikte hemen yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Başka etkinliklerde görüşmek dileğiyle..

Sevgiyle ♥️ kalın ve hep doğa sevgisi 🌴🌳🌲 ile..

 

 

Okumaya Devam Et
TEPKİNİZ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 0
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir