1. Anasayfa
 2. BU HAYVANLAR BİR ALEM

ZÜRAFA BOYAMA SAYFASI-13


0

ALINTIDIR..

ZÜRAFA BOYAMA SAYFASI

Genellikle beceri kazandırma ve geliştirmeye yönelik çalışmaların yer aldığı okul öncesi dönem eğitiminin temel ve ayrılmaz parçalarından birisi de boyama sayfalarıdır. Boyama sayfaları çocukların el becerilerini geliştirmekle kalmaz aynı zamanda el-göz koordinasyonu gelişimi sağlar. Renkleri öğrenmesi gibi konuları da eğlenceli vakit geçirerek yapmasını sağlar.

Boyama sayfalarının çocuklara faydalı olabilmesinin en önemli püf noktası çocukların o sayfaları sıkılmadan, eğlenerek boyamalarından geçer. Bu sebeple kirtkirtla.com ekibi olarak çocuklarınızın sıkılmadan severek boyayacağı Zürafa  boyama sayfalarını sizler için hazırladık.

Bu sayfada kendisine yer bulan hayvanımız Zürafa. Çocuklarınız bu boyama sayfaları sayesinde hem hayvanlar ve onların isimlerini öğrenecek, hem de seve seve el becerilerini geliştirecek.

www.kirtkirtla.com internet sitesinin kurulma amaçlarının başında okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak gelmektedir, zira bir okul öncesi eğitim kurumunda öğrenin gören çocuklar bu kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Anne ve babalar web sitemizde yer alan Zürafa boyama sayfalarının çıktılarını alıp çocuklarına ulaştırabilirler ise onlar da çocuklarını diğer çocuklardan geri kalmamasını ve kendilerini geliştirmelerini sağlayabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken çocuğunuzun sevdiği çizgi filmlerin boyama sayfalarını bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirmek ve çıktısını almaktır.

Artık okul öncesi eğitim kaynakları için hem paranızı, hem de zamanınızı fazla fazla harcamanıza gerek yok. Biz sizin için gerekeni yaptık. Zürafa  boyama sayfalarını indirmek için resim üzerinde sağ tıklatın ve resmi farklı kaydet deyin, Tüm yapmanız gereken bu…

Okumaya Devam Et
TEPKİNİZ
 • 1
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  sevd_m
  SEVDİM
 • 1
  e_lend_m
  EĞLENDİM
 • 0
  _z_ld_m
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  _a_irdim
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  kizdim
  KIZDIM
İlginizi Çekebilir
deniz yıldızı